چراغ سبز

رضا صدر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

رضا صدر پایه گذار روشی است به نام پل عشق؛ همچنین او نویسنده کتاب موفق گذرمن از من میباشد. رضا صدر مدیر سایت و مجموعه چراغ سبز است و به بیش از 15 مکتب علوم رفتاری مانند: NLP و NAC ، هیپنوتیزم، سایکوسایبرنتیک، علوم روانشناسی، یونگ شناسی، کودک درون، تحلیل خط و امضا، متد های شخصیت شناسی، ای اف تی و… مسلط است.

پل عشق یک روش و فرمول است. اما چرا فرمول؟ چرا  آن را اطلاعاتی درباره عشق نمی‌نامم؟

قطعاً می‌دانید فرمول با اطلاعات متفاوت است. اطلاعات مطالبی بدیهی است که هیچ‌گاه در زندگی افراد کاربردی نشده و در حدِ فرضیه است اما فرمول، روش است. مباحثی را در برمی‌گیرد که علاوه بر جنبه تئوری، تکنیک‌های عملیاتی هم به ما می‌دهد که در زندگی اجرا شده و نتیجه‌بخش بوده است. توصیه من به شما این است که اگر می‌خواهید مفاهیم مختلف علوم رفتاری را بیاموزید و مسلط به علوم تغییر شوید آن را با افرادی تجربه کنید که اعتماد به تسلط آن‌ها دارید و در این مسیر صاحب سبک می‌باشند. من با روش پل عشق توانستم چراغ‌های مسیر زندگی خود را سبز کنم و پشت قرمزها نمانم. شما هم این توانایی را دارید.

مسیر زندگی

تجارت ذهن

اگر می خواهید سیر تا پیاز هنر پرورش عشق در روابط و زندگی را بیاموزید و با روش اثبات شده من آشنا شوید اینجا کلیک کنید تا از دست ناکامی در روابط خلاص شوید.

NLP

اگر می خواهید به صورت اصولی و عملی راه و روش تحول در زندگی را یاد بگیرید، کلیک کنید تا راه هایی راه به شما بگویم که در زندگی خود نتیجه بخش بوده است و توانستم ذهن خود را مهندسی کنم.

پل عشق

اگر هرچقدر تلاش می کنید اما از نتیجه لازم برخودار نمی شوید و از شغل و سبک زندگی خود راضی نیستید، کلیک کنید تا پول و آزادی را همزمان بدست بیاورید.

اسکرول به بالا